Radwańska w ćwierćfinale turnieju w New Haven

Jimmie48 Photography / Shutterstock.com
Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA na twardych kortach w New Haven. Polka wygrała w drugiej rundzie z Jeleną Ostapenko z Łotwy 7:5, 6:1.

Pierwszy set toczył się gem za gem. Ostapenko miała nawet piłkę setową przy stanie 5:4, ale Radwańska się obroniła, a po chwili wygrała pierwszą partię.

W drugiej nasza zawodniczka już dominowała. Dwa razy szybko przełamała rywalkę, a pierwszego gema straciła dopiero prowadząc 4:0. To był jednak tylko epizod w tym secie. Polka jeszcze raz przełamała rywalkę i zakończyła mecz przy pierwszej okazji.

Radwańska w pierwszej rundzie turnieju w New Haven miała wolny los. O półfinał zagra ze zwyciężczynią dzisiejszego meczu pomiędzy Caroline Garcią z Francji a Belgijką Kirsten Flipkens.
Źródło: interia.pl