betclic

Radwańska: Wciąż mam szansę na wyjście z grupy

Ostatnia aktualizacja: 25/10/16 16:49, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Jimmie48 Photography/Shutterstock

Agnieszka Radwańska przegrała ze Swietłaną Kuzniecową w swoim pierwszym spotkaniu na WTA Masters. Polka nie traci jednak nadziei i podkreśla, że  może jeszcze wyjść z grupy.

Nasza zawodniczka po dramatycznym, trwającym prawie trzy godziny pojedynku przegrała z Rosjanką w trzech setach - 5:7, 6:1, 5:7 - w pierwszym spotkaniu grupowym na turnieju Masters, czym znacznie skomplikowała sobie sytuację. 

- To rozczarowująca porażka, tym bardziej, że miałam swoje szanse zarówno w pierwszym, jak i trzecim secie i je wypuściłam. Przeciwko takim zawodniczkom jak Swieta, kiedy nie wykorzystujesz swoich okazji, to przegrywasz - stwierdziła Polka cytowana przez serwis sport.interia.pl.

Następną rywalką Agnieszki Radwańskiej będzie Garbine Muguruza. Polska tenisistka, która broni tytułu wywalczonego sprzed roku, ciągle wierzy w awans z grupy.

- Wciąż mam szansę na wyjście z grupy, szczególnie, że w zeszłym roku zaczęłam tę imprezę od dwóch porażek - przypomniała.
Źródło: sport.interia.pl
Dodaj komentarz
Kapitan
Blackrist
Zarejestrowany od: 1667 dni
Ilość komentarzy: 3438
Oceny: +19573
Kibicuje:
Jagiellonia Białystok Polska
25.10.2016 / 17:12:53
Jasne, że szanse są...wystarczy wygrać dwa pozostałe mecze, z 6. w rankingu Muguruzą i 5. Pliskovą..kto powiedział, że ma być łatwo..? Powodzenia! ;)