Radwańska wygrywa w Wuhan. Tam jeszcze nie zwyciężała

Ostatnia aktualizacja: 27/09/16 08:54, Komentarzy: 2

0
2

Agnieszka Radwańska pokonała Rosjankę Jekaterinę Makarową (WTA 37) w pierwszym meczu turnieju w Wuhan. Było to jej pierwsze zwycięstwo w karierze na tej imprezie.

Polka szybko przełamała rywalkę w pierwszym secie i prowadziła już 3:1. Makarowa doprowadziła potem do remisu po 4, ale to było wszystko, co miała do pokazania w tej partii. Kolejne dwa gemy oddała krakowiance, która zwyciężyła ostatecznie 6:4.

W drugim secie Rosjanka zupełnie się rozsypała. W pierwszych dwóch gemach nie zdobyła ani jednego punktu, do końca spotkania zapisała na swoim koncie tylko jednego gema, w efekcie przegrała tę część aż 1:6.

W III rundzie Radwańska zagra z Dunką Karoliną Woźniacką (WTA 22) lub Czeszką Kateriną Siniakovą (WTA 56).
Źródło: sport.pl