Radwańska znów przegrała. Polka odpadła w Eastbourne

pdrocha / shutterstock.com
Kolejna porażka Agnieszki Radwańskiej. Polka uległa Amerykance Lauren Davis 6:7, 1:6 i odpadła w II rundzie turnieju w Eastbourne.
Pierwotnie mecz Radwańskiej miał rozpocząć się we wtorek, ale uniemożliwiły to fatalne warunki atmosferyczne. W środę zawodniczki zdołały rozegrać niecałego seta. Davis prowadziła wtedy 5:4.
Po wznowieniu meczu Radwańska doprowadziła do remisu. Nie była jednak w stanie zapanować nad wydarzeniami na korcie. Grała chaotycznie i popełniała sporo łatwych błędów. O losach partii zadecydował tie-break, w którym zdecydowanie lepsza była Davis.
W drugim secie Radwańska nie miała nic do powiedzenia. Od początku dominowała Davis, która wygrała trzy pierwsze gemy. Polkę było stać jedynie na wywalczenie jednego punktu. Od stanu 1:3 znów rządziła Amerykanka, która bez problemu wygrała cały mecz.
Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:7, 1:6
Źródło: Sportowe Fakty