betclic

Radwański: Agnieszka jest w wysokiej formie

Ostatnia aktualizacja: 25/01/16 14:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jimmie48 Photography / Shutterstock.com

Agnieszka Radwańska po raz szósty w karierze awansowała do najlepszej ósemki Australian Open. W niedzielę Polka z dużymi kłopotami pokonała Annę-Lenę Friedsam. - To był mecz "na nerwosol" - mówi ojciec Radwańskiej.

Niewiele brakowało, a przygoda Polki z tegorocznym Australian Open zakończyłaby się na czwartej rundzie. Radwańska w trzecim secie meczu z Friedsam przegrywała już 2:5, ale potrafiła wykorzystać niedyspozycję rywalki. Niemka miała problemy z udem.

- Agnieszka jest w wysokiej formie. Trzy razy wygrywała szybko i pewnie. To dobrze, bo wtedy zostają siły na taki kryzys, jak ten w niedzielę. Jeden w długim turnieju może się zdarzyć każdemu - przyznaje Robert Radwański.

- Powrót córki z 2:5 w trzecim secie specjalnie mnie nie zaskoczył. W przeszłości kilka podobnych już przeżyłem. Wiem, że Isia potrafi odrabiać straty - dodał pierwszy trener naszej najlepszej tenisistki.

W ćwierćfinale Radwańska zagra z Carlą Suarez-Navarro z Hiszpanii. Zwyciężczyni tego meczu zagra z Marią Szarapową albo Sereną Williams.
Źródło: przegladsportowy.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!