betclic

Rafael: van Gaal mnie nie lubi

Ostatnia aktualizacja: 12/08/15 14:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Rafael dopiero co zmienił Manchester na Lyon, a już krytycznie wypowiedział się o swoim byłym szefie.

- Znam opowieści, że van Gaal nie lubi Brazylijczyków. Nie wiem, czy to prawda, bo w klubie nie było moich rodaków. Wiem, że menedżer nie lubił mnie - stwierdził.

- Odejście Fergusona było dla mnie i mojej kariery ogromnym nieszczęściem. W sezonie, po którym zrezygnował, grałem niemal we wszystkich spotkaniach. To był mój najlepszy rok w United, zdobyliśmy mistrzostwo. A potem Ferguson odszedł - do tego momentu radziłem sobie świetnie - dodał obrońca.

- Van Gaal cofnął na prawą obronę Antonio Valencię. To świetny zawodnik, ale ja na tej pozycji grałem dobrze - kontynuował.

- Ferguson nawet zadzwonił, by życzyć mi powodzenia. Mam z nim znakomitą relację, zawsze mnie wspierał. Podpisał ze mną kontrakt, gdy miałem zaledwie 16 lat, nie wiem, co mogę jeszcze dodać - zakończył Rafael.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Senior
malarzinho7
Zarejestrowany od: 1666 dni
Ilość komentarzy: 641
Oceny: +3792
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
12.08.2015 / 15:36:56
Szkoda mi Rafaela,to dobry piłkarz,ale co zrobić,nie z każdym trenerem idzie się dogadać,chociaż wkurwia mnie to,że terenerzy czasami patrzą nie na umiejętności tylko na sympatie i faworyzują innych,to jest mało profesjonalne.

Tabela