betclic

Rafał Boguski: Mogliśmy spokojnie to spotkanie wygrać

Ostatnia aktualizacja: 05/03/16 14:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Zabrakło skuteczności. Tworzymy sytuacje, kreatywność się poprawiła, mamy okazje z różnych akcji: z ataku pozycyjnego, ze stałych fragmentów, z kontry. Niestety nieskuteczność zdecydowała, że nie mamy trzech punktów - przyznał piłkarz Wisły Kraków, Rafał Boguski tuż po spotkaniu z Piastem Gliwice (1:1).

- Wydaje mi się, że wszystko w naszej grze się poprawiło. Piast oprócz bramkowej okazji chyba nie miał stuprocentowej sytuacji, natomiast my mieliśmy ich mnóstwo. Mogliśmy spokojnie ten mecz wygrać, ale niestety taka jest piłka - stwierdził były gracz ŁKS-u Łomża, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Zabrakło jedynie skuteczności. Tworzymy sytuacje, kreatywność się poprawiła, mamy okazje z różnych akcji: z ataku pozycyjnego, ze stałych fragmentów, z kontry. Niestety ta nieskuteczność, która prześladuje nas od wielu meczów zdecydowała, że nie mamy trzech punktów - zaznaczył.

- Ostatnie starcia z Górnikem Łęczna i Podbeskidziem Bielsko-Biała to już przeszłość, nie da się ich rozegrać jeszcze raz. Musimy myśleć o Koronie - kontynuował. - Myślę, że brak wtorkowego starcia miał wpływ na zespół. Mieliśmy jeszcze kilka treningów, żeby razem potrenować jakieś warianty. Powolutku się to zazębia - dodał były reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela