betclic

Rafał Boguski: Nasze ambicje są większe

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 11:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Jest to dla nas bardzo cenne zwycięstwo, wymęczone, wybiegane, ale najważniejsze są trzy punkty. Wiedzieliśmy, że Jagiellonia jest groźna grając skrzydłami, bo ma szybkich zawodników na tych pozycjach. Widać było, że tą stroną chcą nas zaskoczyć - mówił po zwycięstwie nad białostoczanami Rafał Boguski, który w bieżącym tygodniu parafował przedłużenie swojej umowy z "Białą Gwiazdą".

- W kontrakcie miałem taki zapis. Wypełniłem go i przedłużyliśmy umowę o kolejny rok. Na pewno bardzo się z tego powodu cieszę - mówił po ostatnim gwizdku sędziego Boguski.

- W tym sezonie rozegrałem chyba najwięcej minut, od kiedy jestem w Wiśle. Brakuje mi jednego gola do wyrównania mojego rekordu z jednego sezonu, ale też nie mogę tego brać sobie do głowy, nie mogę myśleć o tym, że muszę strzelić bramkę. Spokojnie muszę te dwa mecze dograć i obyśmy mogli zająć jak najlepsze miejsce - dodał podopieczny Dariusza Wdowczyka.

- Zawsze ambicje są większe, przed sezonem chcieliśmy grać w górnej ósemce, bo te mecze byłyby atrakcyjniejsze - zakończył swoją wypowiedź "Boguś".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela