betclic

Rafał Grodzicki: Dziękuję kibicom za wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 13:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ruch Chorzów przegrał na wyjeździe z Lechem Poznań 0:3 w meczu 37. kolejki Ekstraklasy. Tuż po tym spotkaniu zawodnik gości, Rafał Grodzicki podziękował swoim kibicom za wsparcie podczas kampanii 2015/2016.

Bramki dla podopiecznych Jana Urbana strzelali odpowiednio niezwykle utalentowany Kamil Jóźwiak, Karol Linetty oraz Maciej Gajos. Były gracz Jagiellonii Białystok definitywnie rezultat starcia na INEA Stadion ustalił w 85. minucie rywalizacji.

- Chciałbym, aby fani swój doping kontynuowali w następnym sezonie, a przede wszystkim żebyśmy dawali im więcej powodów do radości, tak jak to było w pierwszej części sezonu. Wielokrotnie kończyliśmy mecze z uśmiechem na twarzy, a kibice lepiej się bawili. Chciałbym im bardzo podziękować przede wszystkim za gorące przyjęcie po wygranych w Zabrzu derbach - powiedział 32-latek, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Myślę, że nikt z nas nigdy czegoś takiego nie przeżył, a jest to możliwe tylko grając w Ruchu przeciwko Górnikowi. Niestety w przyszłym sezonie tak nie będzie, bo Górnik spadł, ale mam nadzieję, że pokażemy kibicom, że mamy świetną drużynę, w której są naszym dwunastym, jakże ważnym zawodnikiem - podkreślił doświadczony piłkarz.

- Sukces odnieśliśmy, bo naszym celem od początku było spokojne utrzymanie. Inne by były nastroje, gdyby te rundy wyglądały odwrotnie, czyli gdyby pierwsza była słabsza a rozkręcać zaczęlibyśmy się w drugiej. Niestety było na odwrót, co trochę zamazało obraz naszej postawy z całego sezonu. Wykonaliśmy jednak plan minimum i powinniśmy być z tego zadowoleni
- dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela