betclic

Rafał Grzelak: Nie patrzymy z kim gramy i gdzie

Ostatnia aktualizacja: 16/09/16 14:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Nie jest powiedziane, że wrócę, bo drużyna zagrała dobry mecz i to bardzo cieszy. Mocno pracuję, a to, czy trener na mnie postawi, nie jest ważne. Istotne, abyśmy wygrywali – powiedział tuż przed starciem z Górnikiem Łęczna piłkarz Korony Kielce, Rafał Grzelak.

Żółto-czerwoni po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się, z dorobkiem czternastu punktów, w ligowej tabeli na czwartym miejscu. Do prowadzącej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie dwa "oczka".

– Górnik rozegrał już w Lublinie parę spotkań, a my jedziemy na wyjazd. Nie patrzymy z kim gramy i gdzie. Chcemy zanotować kolejny dobry mecz, iść do przodu i dalej się rozwijać. Liczymy na korzystny wynik – przyznał Rafał Grzelak, cytowany przez "korona-kielce.pl".

– Nie jest powiedziane, że wrócę, bo drużyna zagrała dobry mecz i to bardzo cieszy. Mocno pracuję, a to, czy trener na mnie postawi, nie jest ważne. Istotne, abyśmy wygrywali. Dobro zespołu stanowi priorytet
– kontynuował doświadczony zawodnik.

– Nie cofniemy się w „szesnastkę”, ale gra w obronie musi być konsekwentna. Będziemy chcieli też poprawić grę w drugiej połowie, bo w tych dotychczasowych meczach nie wyglądało to najlepiej. Widzieliśmy, że kiedy się cofamy, to przeciwnik stwarza okazje – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21218
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
17.09.2016 / 08:47:30
Grrrrr Legia już 10pkt straty ma do Jagi! :(