betclic

Rafał Murawski: Mamy zbyt mało punktów

Ostatnia aktualizacja: 15/09/16 16:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek/Shutterstock

- Mamy zbyt mało punktów – mówi przed meczem z Wisłą Płock Rafał Murawski.

Portowcy po powrocie z przerwy reprezentacyjnej ulegli Lechowi Poznań i znaleźli się w dolnej części tabeli. Strata do 5. miejsca wynosi jednak tylko 4 oczka i można ją trochę nadrobić już w sobotę. – Różnie bywa u nas z regularnością – przyznaje kapitan. – Przydałaby się jakaś seria, ale żeby tak było, trzeba wygrać najpierw w Płocku. W kilku spotkaniach traciliśmy oczka. Mecz z Wisłą jest dla nas bardzo ważny ze względu na sytuację w tabeli - przekonuje w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza doświadczony zawodnik. 

Murawski w kilku zdaniach ocenił Nafciarzy: - To na pewno solidny zespół. Jest beniaminkiem, ale sprowadził przed startem ligi doświadczonych zawodników i nie jest oparty w 100% na tych zawodnikach, którzy awansowali. Zaszaleli trochę na rynku transferowym. To jednak o niczym jeszcze nie świadczy. Tak czy inaczej chcemy wygrać i przywieźć 3 punkty do domu - zapewnia 35-latek.

„Muraś” to, poza Jarosławem Fojutem, jedyny zawodnik, który rozegrał komplet minut (720) w pierwszych 8 kolejkach. Jego partnerami w środku pola byli już Kamil Drygas, Mateusz Matras, Dawid Kort i przez chwilę Jakub Piotrowski oraz Takafumi Akahoshi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7208
Oceny: +20402
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
17.09.2016 / 11:26:43
Punkcik wam dojdzie.

Tabela