betclic

Rafał Murawski: Zasłużyliśmy na urlopy

Ostatnia aktualizacja: 19/12/15 13:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Pogoń Szczecin wygrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:0 w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Strzelec jedynego gola, Rafał Murawski nie krył radości z uzyskanego wyniku.

Kapitan "Portowców" wpisał się na listę strzelców w 41. minucie gry, kiedy poszedł do końca za akcją i dobił uderzenie Wladimera Dwaliszwiliego.

- Zazwyczaj tak jest. Staram się ocenić dobrze sytuację. Widziałem, że „Władek” nie ma łatwej sytuacji i jeśli strzeli, to bramkarz może wybić piłkę przed siebie. Dlatego szedłem do końca za akcją i poszczęściło mi się
- powiedział 34-letni zawodnik cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Bez wątpienia nie było to łatwe zwycięstwo. Głównie dlatego, że zagrali inaczej niż zakładaliśmy, że zagrają. Rywal był cofnięty, czekał na nas na swojej połowie, a w poprzednich meczach grał bardziej otwartą piłkę. Spodziewaliśmy się innego spotkania. Tym bardziej cieszymy się z wygranej - dodał.

- Jesteśmy przede wszystkim zadowoleni z czwartego zwycięstwa z rzędu. Mamy fajny okres i muszę przyznać, że trochę szkoda, że on się kończy, bo można byłoby to kontynuować. Myślę, że nasze urlopy są zasłużone - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela