betclic

Rafał Wolski: Na pewno pozostał niedosyt

Ostatnia aktualizacja: 08/11/16 21:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. lechia.pl

Strzelona bramka na pewno cieszy, jednak wynik nie do końca. Chociaż trzeba powiedzieć, że walczyliśmy, stwarzaliśmy sobie sytuacje i było ich sporo – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lechii Gdańsk, Rafał Wolski.

Biało-Zieloni po 15. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie trzydzieści punktów. Nad trzecim w tym momencie Zagłębiem Lubin mają sześć "oczek" przewagi.

Na pewno w meczu z Pogonią (1:1) wystąpiłem w nieco innej roli, miałem inne niż zwykle zadania. Byłem trochę jak taki wolny elektron. Trener powiedział, że jeśli chodzi o atak, daje mi pełną swobodę poruszania się, bez ścisłego przywiązania do pozycji. Natomiast w defensywie miałem wspierać kolegów – przyznał Rafał Wolski, cytowany przez "lechia.pl".

Na pewno pozostał niedosyt. Strzelona bramka na pewno cieszy, jednak wynik nie do końca. Chociaż trzeba powiedzieć, że walczyliśmy, stwarzaliśmy sobie sytuacje i było ich sporo. W drugiej połowie nie mieliśmy może aż tylu klarownych, stuprocentowych szans, ale wciąż przeważaliśmy, oddawaliśmy strzały. Możliwe, że brakowało trochę cierpliwości – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 485 dni
Ilość komentarzy: 4534
Oceny: +27715
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
09.11.2016 / 05:57:34
Wolny elektron o boziu xd