betclic

Rafał Wolski: Stać mnie na więcej

Ostatnia aktualizacja: 06/09/16 14:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Zdaję sobie sprawę z oczekiwań kibiców wobec mnie, jak i całej drużyny. Uważam, że mamy w zespole piłkarzy o dużym potencjale, więc powinniśmy spełniać te oczekiwania – stwierdził ostatnio zawodnik Lechii Gdańsk, Rafał Wolski.

Biało-Zieloni po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują czwarte miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie trzynaście punktów, a więc tyle samo co liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

– Doskonale wiem, że nie pokazuję w Lechii pełni swoich możliwości. Na pewno stać mnie na więcej i chciałbym w większym stopniu pomagać zespołowi i budować swoje statystyki jeśli chodzi i liczbę bramek i asyst – powiedział były piłkarz krakowskiej Wisły, cytowany przez "lechia.pl".

– Myślę, że one z czasem przyjdą. Cały czas uczę się bowiem drużyny, stylu gry i poszczególnych schematów czy zachowania na boisku – zaznaczył pomocnik Biało-Zielonych.

– Zdaję sobie sprawę z oczekiwań kibiców wobec mnie, jak i całej drużyny. Uważam, że mamy w zespole piłkarzy o dużym potencjale, wśród których są reprezentanci swoich krajów, więc powinniśmy spełniać te oczekiwania. Na pewno żal, że nie udało się zdobyć punktów w ostatnim meczu z Bruk-Bet Termaliką – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela