betclic

Ramsey: Nie zamierzamy grać na remis

Ostatnia aktualizacja: 10/10/15 14:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Sam Aronov/Shutterstock

Pomocnik reprezentacji Walii, Aaron Ramsey powiedział, że jego drużyna nie zamierza w spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną walczyć jedynie o remis – poinformował "Sky Sports". 

Na dwie kolejki przed zakończeniem eliminacji do mistrzostw kontynentu, piłkarze Chrisa Colemana potrzebują zdobyć jeden punkt, aby zakwalifikować się na Euro 2016.

Nigdy nie podchodzimy do meczu z nastawieniem, że zadowoli nas remis. Zawsze jest w nas wola zwycięstwa. Naszym celem jest zdobycie kompletu punktów. Skład naszej kadry nie zmienił się znacząco w ostatnim czasie, ale zawodnicy bardzo się rozwinęli. Staliśmy się drużyną trudną do pokonania. Każdy z zawodników wie co ma robić na boisku – powiedział Ramesy.

Walia jest obecnie liderem grupy B. Ma jeden punkt przewagi nad Belgią i pięć nad Izraelem. Aby zakwalifikować się na mistrzostwa kontynentu, musi zdobyć jeden punkt w spotkaniach z Bośnią i Hercegowiną lub Andorą.

Walia wraz z Rumunią straciła podczas eliminacji do Euro najmniej goli. Bramkarz "The Dragons" Wayne Hennessey został pokonany tylko dwa razy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!