betclic

Ramsey pewny awansu Walii na Euro 2016

Ostatnia aktualizacja: 07/09/15 15:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn/Shutterstock

Aaron Ramsey jest przekonany, że w październikowym spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną Walia wywalczy awans na Euro 2016. We wczorajszym meczu jego reprezentacja bezbramkowo zremisowała z Izraelem.

- Jesteśmy pewni siebie i wierzymy, że w meczu z Bośnią i Hercegowiną zdobędziemy komplet punktów. Cała drużyna liczy na to, że końcowy układ grupy będzie dla nas szczęśliwy i zakończymy ją na pierwszym miejscu - powiedział Ramsey cytowany przez "Sky Sports".

- Z Izraelem zagraliśmy u siebie i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia, jakie okazali nam nasi kibice. Pasja, którą pokazali w trakcie spotkania była niesamowita i mam nadzieję, że po meczu z Andorą, który również odbędzie się u nas, wszyscy będziemy mogli wspólnie świętować - dodał.

Ramsey przyznał, że wcześniejsza podróż na Cypr miała duży wpływ na postawę zawodników w meczu z Izraelem. 3 września zawodnicy Chrisa Colemana zwyciężyli tam 1:0.

- Podróż miała duży wpływ na naszą dyspozycję. Aby dostać się na Cypr, musieliśmy lecieć ponad cztery godziny, a po meczu czekał nas jeszcze powrót do kraju. Dodatkowo niektórzy z naszych zawodników pierwszy raz w tym sezonie rozegrali dwa mecze po tak niedługiej przerwie. Nie wygraliśmy, ale zachowaliśmy czyste konto i myślę, że pokazaliśmy dobry futbol - zakończył.

Walia zdobyła do tej pory 18 punktów i prowadzi w grupie B. O jedno "oczko" wyprzedza drugą w tabeli Belgię.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!