betclic

Ranieri: Chelsea zakończy sezon w pierwszej czwórce

Ostatnia aktualizacja: 11/12/15 18:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Menedżer Leicester City Claudio Ranieri jest przekonany, że Chelsea w końcu przełamie niemoc w lidze i zakończy rozgrywki w najlepszej czwórce Premier League.

Przypomnijmy, że mistrzowie Anglii przegrali cztery z ostatnich sześciu ligowych spotkań, ale dla Ranieriego to nie jest ważne. - Ten niechlubny rekord nic nie znaczy. Chelsea to Chelsea, a Mourinho to Mourinho. Jestem pewien, że na koniec sezonu będą w Top 4 - mówił.

- Wciąż jestem przekonany, że mogą powalczyć o kwalifikację do Ligi Mistrzów. Co prawda teraz mają pecha, ale kiedy zaczną wygrywać, będą to robili ciągle - zaznaczył włoski trener.

- Szanuję The Blues, oglądałem ich pojedynek z Porto, w którym byli niezwykle skoncentrowani. Wyglądali po prostu jak mistrzowie, dlatego wiem, że prędzej czy później zobaczymy tego rezultaty. Wygrana z Portugalczykami ich podbudowała, a w przeciągu dwóch, trzech miesięcy wszystko się zmieni. Jestem pewien, że będą gotowi do walki - dodaje.

- Chelsea dużo dla mnie znaczy, bo pracowałem tam przez cztery lata. Jestem dumny, że byłem ich trenerem, ale obecnie skupiam się tylko na prowadzeniu Leicester
- podsumował Ranieri.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela