Ranieri: Miałem nadzieję, że utrzymamy 2:2 do końca dogrywki

salajean / Shutterstock.com
Menedżer Leicester City Claudio Ranieri był mocno sfrustrowany porażką swoich podopiecznych po dogrywce z Chelsea Londyn 2:4 we wtorkowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Ligi Angielskiej.

Jestem zadowolony z naszej dyspozycji tylko do stanu 2:0. Rozpoczęliśmy bardzo dobrze, zepchnęliśmy rywali do defensywy, graliśmy wysokim pressingiem i kontrolowaliśmy wtedy mecz

Myślę, że kluczowy był stracony gol po kornerze tuż przed przerwą, a później czerwona kartka Wasilewskiego. Wtedy miałem tylko nadzieję, że utrzymamy 2:2 do końca dogrywki. Prosiłem zawodników, żeby grali blisko siebie. Fabregas strzelił nam jednak dwa gole i mocno skomplikował naszą sytuację

Dla mnie najważniejszy jest rozwój całej drużyny, nie tylko czternastu zawodników. Mieliśmy szansę na awans do kolejnej rundy, ale przegraliśmy. Teraz musimy mocniej popracować, ponieważ do kolejnego spotkania musimy być gotowi na sto procent -