betclic

Ranieri: Rozmawiałem z Southampton

Ostatnia aktualizacja: 16/10/15 12:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis/Shutterstock

Szkoleniowiec Leicester City, Claudio Ranieri ujawnił w swoim ostatnim wywiadzie, że w 2014 roku był bliski zastąpienia Mauricio Pochettino na stanowisku trenera w Southamptonu. Po wstępnych rozmowach "Święci" zdecydowali się jednak na zatrudnienie Ronalda Koemana. 63-letni Włoch objął zaś kadrę narodową Grecji, którą prowadził przez cztery miesiące.

Początkowo byłem zainteresowany pracą w Southamptonie, ale niedługo później pojawiła się oferta z Grecji. Teraz wiem, że popełniłem błąd – powiedział Ranieri cytowany przez "FourFourTwo".

Najważniejsze było dla mnie, aby wszystko działo się w dobrym momencie. Wtedy czułem jednak, że nie była to odpowiednia pora. "Święci" stworzyli znakomity projekt i mają ambicje, aby grać na naprawdę wysokim poziomie. To wszystko jest zasługą Mauricio Pochettino – dodał.

W Leicester dopiero zaczynamy realizować własne plany. Obecnie zostaliśmy nieco w tyle, ale zamierzamy walczyć. Nie będziemy naśladować pracy innych drużyn – podkreślił.

"Lisy" wygrały cztery z dotychczasowych ośmiu ligowych spotkań i zajmują piąte miejsce w tabeli. W sobotę o 16:00 zmierzą się na wyjeździe z Southamptonem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!