"Rashford ma zbierać doświadczenie na ławie? Równie dobrze może obejrzeć mecz w telewizji"

Ostatnia aktualizacja: 09/06/16 13:04, Komentarzy: 14

0
14

Andy Cole sugeruje, że Marcus Rashford nie powinien znaleźć się w kadrze Anglii na mistrzostwa Europy. Były piłkarz Manchesteru United uważa, że młodziutki napastnik ma niewielkie szanse na grę podczas tego turnieju.

Rashford to sensacja tego roku. 18-latek przebojem wdarł się do podstawowego składu Manchesteru United, strzelił kilka goli, a w końcu trafił też do reprezentacji Anglii. Nie wszyscy jednak są zwolennikami jego wyjazdu na EURO 2016.

- Rashford ma za sobą fantastyczny sezon, ale na EURO będzie grzał ławę. Ludzie mówią, że to dobre doświadczenie, ale ja tak nie uważam. Równie dobrze można obejrzeć mecz w telewizji - komentuje Cole.

- Marcus zdobyłby doświadczenie, gdyby grał. W kadrze są jednak Harry Kane, Jamie Vardy i Daniel Sturridge. Trudno się spodziewać, żeby wygryzł ich ze składu - twierdzi były reprezentant Anglii.

- Na pewno Rashford powie, że pobyt na EURO to wspaniałe doświadczenie, ale mamy też przykład Theo Walcotta, który pojechał na mundial jako nastolatek. Nigdy jednak nie stał się podstawowym piłkarzem reprezentacji Anglii - kończy Cole.
09.06.2016 / 17:46:20
Rashford może nie pogra, ale mieć w kadrze takiego jokera chciałby mieć niemal każdy.
09.06.2016 / 15:07:49
To jest czerwony diabeł, a taki nawet w doliczonym czasie może wpakować bramę.
09.06.2016 / 14:57:14
No ale sorry kogo mieli wziąć? Theo siedzi na ławie w Arsenalu kiedy Rashford wali bramkę w debiucie! Decyzja jest prosta, im szybciej poczuje atmosferę w piłce, będzie miał o wiele łatwiej w sferze psychicznej. Proste!
kibol95
Zarejestrowany od: 219 dni
Ilość komentarzy: 524
Oceny: +4201
Śląsk Wrocław
09.06.2016 / 14:52:12
Wybranie Rashforda może wyjść Anglikom na dobre. Jak będzie mecz, w którym nie będzie szło, wejdzie taki młokos na 20-30 minut i na pełnej ambicji spróbuje poderwać drużynę
Diego10
Zarejestrowany od: 294 dni
Ilość komentarzy: 187
Oceny: +1192
Kolumbia Arsenal Londyn Leicester City FC Polska Real Madryt Rayo Vallecano
09.06.2016 / 14:35:22
Pewnie będzie wchodził jako joker z ławki na 10-15 ostatnich minut i znając jego talent to coś ustrzeli hehe :)
Dixseptante
Zarejestrowany od: 226 dni
Ilość komentarzy: 369
Oceny: +1439
RSC Anderlecht Belgia Arsenal Londyn AC Milan Jagiellonia Białystok Real Madryt
09.06.2016 / 13:28:43
E tam, to prawda że nie będzie grać w podstawowej jedenastce, ale pewnie jak już go wpuszczą pod koniec meczyku lub trochę wcześniej, to może coś jednak pokaże
lansbansomg
Zarejestrowany od: 678 dni
Ilość komentarzy: 827
Oceny: +6934
Polska
09.06.2016 / 13:25:37
Wystarczy, żeby w ciągu turnieju trener wpuścił go na kilkadziesiąt minut.
Bombadil97
Zarejestrowany od: 184 dni
Ilość komentarzy: 1253
Oceny: +5494
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
09.06.2016 / 13:12:57
/ -10
Najgorsze co Roy Hodgson może zrobić to właśnie posadzić go na ławie. Chłopak jest teraz w świetnej dyspozycji i na pewno by sobie na turnieju świetnie poradził, a dzięki niemu Anglia może zajść wysoko.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1321 dni
Ilość komentarzy: 6761
Oceny: +34654
Juventus Turyn
09.06.2016 / 13:18:49
No tak. Nie to co Kane albo Vardy, którzy są w formie beznadziejnej.
Lutor
Zarejestrowany od: 440 dni
Ilość komentarzy: 73
Oceny: +98
Manchester United Everton West Ham United
09.06.2016 / 16:48:11
Rashford może grać z tyłu za napastnikiem, nie w każdym meczu Anglia będzie mogła sobie pozwolić na grę z przodu Vardym i Keanem.
Bombadil97
09.06.2016 / 13:51:28
Vardy i Kane są obecnie w zajebistej formie, a co do Rashforda to chodziło mi bardziej o to żeby dostał szansę. Może w każdym meczu w grupie po jednej połowie albo chociaż jakieś 15-20 min. pod koniec spotkania?
chamstwo
09.06.2016 / 15:51:40
Kawałek meczu jak najbardziej ma sens. Zależy jednak od wyniku, nie wiem czy Hodgson postawi na niego w sytuacji kryzysowej. Przy prowadzeniu Anglików młody spokojnie powinien się ograć w końcówce.