betclic

Rashford: To nie wydaje się prawdziwe

Ostatnia aktualizacja: 09/06/16 15:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Youtube

Marcus Rashford, który jest w kadrze Anglii na EURO 2016, powiedział, że to, co się wydarzyło w ostatnich miesiącach w jego karierze nie wydaje się prawdziwe. Nastolatek z Manchesteru United stwierdził, że stara się zbyt dużo nie rozmyślać, bo to mogłoby wpłynąć na jego grę. 

- To nie wydaje się prawdziwe, kiedy się na to spojrzy. W trakcie ostatniego Bożego Narodzenia starałem się wywalczyć miejsce w drużynie U-21 United. To, że jestem tutaj jest czymś zdumiewającym - powiedział Rashford, cytowany przez "BBC". 

- Nie myślałem poważnie o reprezentacji Anglii, ponieważ w Manchesterze United mieliśmy wiele meczów, w krótkim odstępie czasu. Koncentrowałem się tylko na tych spotkaniach - podkreślił napastnik "Czerwonych Diabłów". 

- Kiedy po raz pierwszy wszedłem do szatni reprezentacji Anglii i zobaczyłem nazwiska piłkarzy na ich koszulkach, to wydawało się to nierealne. Staram się nie rozmyślać za bardzo, ponieważ to prawdopodobnie wywołałoby presję, a także w głowie mogłyby się pojawić różne myśli, które mogą wpływać na grę - przyznał.

Podopieczni Roya Hodgsona w swoim pierwszym meczu na EURO zmierzą się 11 czerwca z Rosją w Marsylii. Ich kolejnymi rywalami w Grupie B będą Walia oraz Słowacja.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!