betclic

Raul: Cristiano z Messim grają na innym poziomie

Ostatnia aktualizacja: 19/09/15 13:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com

Raul pilnie śledzi bieżące wyniki i grę Realu Madryt. Legenda "Królewskich" jest pod ogromnym wrażeniem dokonań strzeleckich Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

- Życzę Realowi osiągnięcia w przyszłym roku zamierzonych celów. Minionej wiosny byliśmy ich blisko, zespół nie prezentował się źle. Zabrakło jednak trofeum - podkreślił Raul w rozmowie z dziennikiem "Marca".

- Trzeba być wdzięcznym za pracę, jaką włożył w formowanie drużyny Carlo Ancelotti, ale teraz wszyscy jesteśmy podekscytowani nowym etapem związanym z nowym trenerem. Myślę, że trzeba być optymistą. Oby w połowie przyszłego roku przyniosło to efekty - kontynuował zawodnik New York Cosmos.

- Benitez to trener z ogromną pasją i bardzo metodyczny. Lubi mieć wszystkich piłkarzy do dyspozycji i zawsze marzył o trenowaniu Realu Madryt. Sukcesy w innych klubach doprowadziły go do tego miejsca i uważam, że da radę stworzyć drużynę waleczną i zwycięską, taką jaką chcieliby widzieć wszyscy kibice "Blancos" - stwierdził były piłkarz Schalke 04 Gelsenkirchen,

- Cristiano z Messim grają na innym poziomie niż cała reszta. Nikt nie może się z nimi równać. Strzelać po 50 bramek w sezonie to niewiarygodna historia. Oby utrzymał taką formę jak najdłużej i pomógł drużynie wywalczyć kolejne trofea - podsumował wątek dotyczący Realu Raul Gonzalez Blanco.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Ochujany
Zarejestrowany od: 999 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +2220
Kibicuje:
FC Barcelona
20.09.2015 / 09:56:24
A niech trzymają obydwoje idalej zadziwiają świat!!!

Tabela