betclic

Raul Lozano znów trenerem reprezentacji Polski?

Ostatnia aktualizacja: 15/09/16 11:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Javid Nikpour, wikicommons

Raul Lozano wróci do pracy z siatkarską reprezentacją Polski? Według "Przeglądu Sportowego" taki scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny.

Po igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro wygasł kontrakt Stephane'a Antigi. Wiele wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. Francuz w 2014 roku poprowadził reprezentację Polski do mistrzostwa świata, ale w kolejnych sezonach gra naszej drużyny nie wyglądała tak dobrze. Występ na igrzyskach biało-czerwoni zakończyli na ćwierćfinale. Za olimpijskie niepowodzenie Antiga ma zapłacić posadą.

Teraz szefowie polskiej siatkówki debatują, kto powinien prowadzić naszą drużynę w kolejnym sezonie. Niespodziewanie wysoko stoją akcje Raula Lozano, który wkrótce ma rozpocząć negocjacje w sprawie prowadzenia reprezentacji Polski. W grę wchodzi czteroletni kontrakt.

Dla Argentyńczyka byłby to powrót na to stanowisko. Lozano był trenerem naszej drużyny w latach 2005-2008. W 2006 roku zdobył z nią srebrny medal mistrzostw świata. Odszedł po igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Polacy odpadli na nich w ćwierćfinale.

Ostatnio Lozano był trenerem reprezentacji Iranu. Awansował z nią do igrzysk olimpijskich. Tam Irańczycy zakończyli grę w ćwierćfinale.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Junior starszy
mitypiłkarskie
Zarejestrowany od: 722 dni
Ilość komentarzy: 177
Oceny: +1047
Kibicuje:
Arsenal Londyn Lech Poznań Polska
10.10.2016 / 16:36:54
Trochę to komiczne...