betclic
Raul Lozano znów trenerem reprezentacji Polski?
15 wrz 2016 | 11:26 1
Raul Lozano znów trenerem reprezentacji Polski?
Raul Lozano wróci do pracy z siatkarską reprezentacją Polski? Według "Przeglądu Sportowego" taki scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny.

Po igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro wygasł kontrakt Stephane'a Antigi. Wiele wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. Francuz w 2014 roku poprowadził reprezentację Polski do mistrzostwa świata, ale w kolejnych sezonach gra naszej drużyny nie wyglądała tak dobrze. Występ na igrzyskach biało-czerwoni zakończyli na ćwierćfinale. Za olimpijskie niepowodzenie Antiga ma zapłacić posadą.

Teraz szefowie polskiej siatkówki debatują, kto powinien prowadzić naszą drużynę w kolejnym sezonie. Niespodziewanie wysoko stoją akcje Raula Lozano, który wkrótce ma rozpocząć negocjacje w sprawie prowadzenia reprezentacji Polski. W grę wchodzi czteroletni kontrakt.

Dla Argentyńczyka byłby to powrót na to stanowisko. Lozano był trenerem naszej drużyny w latach 2005-2008. W 2006 roku zdobył z nią srebrny medal mistrzostw świata. Odszedł po igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Polacy odpadli na nich w ćwierćfinale.

Ostatnio Lozano był trenerem reprezentacji Iranu. Awansował z nią do igrzysk olimpijskich. Tam Irańczycy zakończyli grę w ćwierćfinale.
Źródło: Przegląd Sportowy
Komentarze
10 paź 2016 | 16:36
+1
{{votes_count}}
{{message}}
Trochę to komiczne...
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking
Promocje bukmacherskie
Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
200 PLN cashback dla nowych graczy. Zacznij grać bez ryzyka
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów