Reakcje Davida Beckhama i Sereny Williams na bramkę Leo Messiego. Wpadli w szał radości [WIDEO]

Twitter/Screen
Leo Messi został bohaterem Interu Miami. W meczu z Cruz Azul zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. Trafienie Argentyńczyka obserwowali Serena Williams i David Beckham.
Kilka dni temu oficjalna strona Interu Miami potwierdziła transfer Leo Messiego. Były piłkarz PSG trafił na Florydę w ramach wolnego transferu. Z amerykańskim klubem podpisał dwuletni kontrakt.
Na debiut 36-letniego gwiazdora nie trzeba było długo czekać. W sobotnim meczu z Cruz Azul wszedł na boisko po przerwie. W doliczonym czasie gry został zaś bohaterem swojego zespołu.
W 94. minucie spotkania nowy nabytek Interu Miami podszedł do rzutu wolnego i w kapitalnym stylu umieścił piłkę w siatce. Trafienie w debiucie dało ekipie Gerardo Martino triumf nad Cruz Azul 2:1.
Bramka zdobyta przez mistrza świata z Kataru przełamała trwającą od ponad miesiąca złą passę jego zespołu. Ostatni triumf miał miejsce 8 czerwca w spotkaniu US Open przeciwko Birmingham (1:0). Od tamtego momentu na koncie drużyny z Florydy znalazły się trzy remisy oraz trzy porażki.
Debiut reprezentanta Argentyny z wysokości trybun oglądało wiele gwiazd ze świata sportu. Wśród kibiców zgromadzonych na stadionie znaleźli się David Beckham oraz Serena Williams, którzy nie kryli radości po trafieniu Messiego.
Serena Williams jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii tenisa. Na swoim koncie ma 23 zwycięstwa w turniejach wielkoszlemowych. Swój ostatni mecz rozegrała ponad rok temu. Podczas odbywającego się na przełomie sierpnia oraz września US Open dobrnęła do 1/16 finału, gdzie musiała uznać wyższość Ajli Tomljanovic.
Piotr Sidorowicz 22 Jul 2023 · 09:40
Źródło: Twitter