betclic

"Real będzie chciał sprowadzić Mourinho z powrotem"

Ostatnia aktualizacja: 30/10/15 21:10, Komentarzy: 2

0
2
Fot. mooinblack/Shutterstock

Ramon Calderon, były prezydent Realu Madryt, twierdzi, że Florentino Perez będzie chciał sprowadzić z powrotem Jose Mourinho, jak tylko zostanie zwolniony z Chelsea.

- Jeśli Mourinho nie będzie już trenerem Chelsea, to sądzę, że Florentino Perez będzie chciał go sprowadzić z powrotem do Realu Madryt - powiedział Calderon cytowany przez portal goal.com.

- Próbowali tegorocznego lata, ale to było niemożliwe, bo Portugalczyk został w Chelsea. Próbowali ściągnąć Joachima Loewa, Jurgena Kloppa, Mourinho i Rafę Beniteza - wyjawił.

- Jeśli sprawy nie będą się prezentowały najlepiej z Benitezem i Mourinho w Chelsea, to myślę, że Perez będzie go chciał - przyznał były prezydent Realu.

- Chcą także Edena Hazarda i z tego co wiem, nie powiedział on im "nie". Zobaczymy, co się wydarzy - dodał.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior
Tompson96
Zarejestrowany od: 573 dni
Ilość komentarzy: 57
Oceny: +596
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
30.10.2015 / 21:54:50
Hazard i Mou mają beznadziejne relacje, jeden tylko patrzy jak się uwolnić od drugiego, a ten facet twierdzi, że Hazard pójdzie za Mou do Realu... No nie sądzę. Jeżeli Mou wyleci, to z pewnością Hazard zostanie w Chelsea.
Solidny ligowiec
Wutka
Zarejestrowany od: 1540 dni
Ilość komentarzy: 1363
Oceny: +4573
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska San Marino Miedź Legnica
31.10.2015 / 00:22:08
Hazard to zamiast zachowywać się jak książe, to niech ruszy dupsko. W jego obecnej formie może grać co najwyżej w Izolatorze Boguchwała...za piwo.

Tabela