Real gromi, piękne gole Jamesa [video]

Ostatnia aktualizacja: 30/08/15 08:29, Komentarzy: 5

7
5

Piłkarze Realu Madryt bardzo szybko zrehabilitowali się za wpadkę sprzed tygodnia. Podopieczni Rafy Beniteza pokonali bowiem bez żadnych problemów w ramach 2. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy Real Betis Balompie 5:0 (2:0).

Bohaterem spotkania po stronie gospodarzy został bardzo dobrze grający sobotniego wieczoru Gareth Bale. Walijczyk w starciu z beniaminkiem dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Dwa gole zdobył również James Rodriguez.

Oba trafienia 24-letniego Kolumbijczyka były wielkiej urody. Najpierw w 39. minucie znakomicie uderzył z rzutu wolnego z ostrego kąta, a w 50. minucie starcia Antonio Adana pokonał efektownym strzałem przewrotką. Asystę w tej sytuacji zapisał reprezentant Niemiec, Toni Kroos.

Dla Królewskich, którzy za wszelką cenę chcieli pokazać się z dobrej strony na Estadio Santiago Bernabeu, bramkę zdobył również Karim Benzema. Goście najlepszą okazję na zmniejszenie rozmiarów porażki mieli w 67. minucie, ale rzutu karnego na gola nie potrafił zamienić Ruben Castro.

Po dwóch rozegranych spotkaniach Real Madryt zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Natomiast podopieczni Pepe Mela plasują się na piętnastej lokacie z jednym punktem na swoim koncie. Dokończenie drugiej kolejki w niedzielę.