Real Madryt wygrał z Celtą Vigo na Santiago Bernabeu

Maxisport/Shutterstock
Real Madryt pokonał w meczu 2. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy Celtę Vigo 2:1 (0:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Estadio Santiago Bernabeu. Dla gospodarzy jest to drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Na listę strzelców po stronie Los Galacticos wpisywali się odpowiednio w 60. minucie rywalizacji Alvaro Morata oraz na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Toni Kroos. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zanotował z kolei Fabian Orellana.

Podopieczni Zinedine'a Zidane'a na tym etapie rozgrywek plasują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Natomiast błękitno-biali zajmują w tym momencie z zerowym dorobkiem punktowym przedostatnią lokatę.

W kolejnej serii gier Królewscy zmierzą się przed własną publicznością z Osasuną. Rywalizacja została zaplanowana na 10 września. W tym samym dniu Celta Vigo zagra z Atletico Madryt.