Real Madryt zgubił punkty na trudnym terenie! Gol Joselu to było zdecydowanie za mało [WIDEO]

Screen Canal+Sport
Real Madryt zaledwie zremisował z Rayo Vallecano 1:1 (1:1) w meczu wyjazdowym. "Królewscy" znów nie poradzili sobie na Estadio de Vallecas, gdzie nie wygrali dwóch meczów z rzędu.
Real Madryt znakomicie wszedł w niedzielne starcie. Strzelanie rozpoczął Joselu, który w 3. minucie trafił do siatki. Hiszpan otrzymał idealne podanie od Federico Valverde i skutecznie wykończył kontrę "Królewskich".
Radość ze strony gości nie trwała jednak zbyt długo. Już w 27. minucie Rayo Vallecano wyrównało dzięki uderzeniu z rzutu karnego. Stały fragment gry pewnie wykorzystał Raul de Tomas. Jeszcze przed przerwą wynik mógł zmienić wspomniany Valverde, ale jego próbę udaremnił słupek bramki.
Po zmianie stron Real był stroną przeważającą. Niemniej przyjezdnym wciąż brakowało klarownych sytuacji. Co więcej, w 61. minucie żółtą kartkę obejrzał Eduardo Camavinga. Tym samym reprezentant Francji nie wystąpi w nadchodzącym starciu z Sevillą.
W 70. minucie na boisku zameldowało się dwóch rezerwowych "Królewskich", szansę otrzymał między innymi Toni Kroos. To właśnie Niemiec posłał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, ale piłkę doskonale sparował Stole Dimitrievski.
W końcówce goście próbowali jeszcze strzałów z dystansu, lecz żaden z nich nie miał szans, aby zaskoczyć bramkarza rywali. Jakby tego było mało, w 95. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Dani Carvajal, który wyleciał z boiska.
Tym samym Real zremisował z Rayo Vallecano 1:1 (1:1). W ostatnich pięciu meczach na Estadio de Vallecas madrytczycy wygrali zaledwie dwa razy.
Hubert Kowalczyk18 Feb · 16:01