betclic

"Real? Najważniejsza decyzja w życiu"

Ostatnia aktualizacja: 03/08/15 19:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com

Nowy zawodnik Realu Madryt Jesus Vallejo pojawił się na poniedziałkowej konferencji prasowej. Skomentował podpisanie kontraktu z drużyną "Królewskich" i opowiedział o swoim przywiązaniu do poprzedniego zespołu.

- Jestem fanem Saragossy, ale to była wyjątkowa okazja. Nie chciałem jej przegapić - powiedział młody Hiszpan cytowany przez dziennik "AS".

- To była pierwsza taka i jednocześnie najważniejsza decyzja w moim życiu. To wszystko było trudne, ale teraz jestem spokojny i szczęśliwy - dodał.

- Obecnie myślę tylko o tym, aby pomóc Saragossie, która zasługuje na to, aby być w La Liga. Kibicuję jej, odkąd moi rodzice zabrali mnie na La Romareda i zawsze będę. Nie chcę, żeby to było pożegnanie, bo przed nami jest jeszcze jeden sezon - podkreślił Vallejo.

Obrońca powiedział również, że nie wie kiedy dokładnie pojawi się w Madrycie.

- Nie rozmawiałem z Realem o tym, kiedy mam tam pojechać. Myślę, że poznam wszystkich w tym lub w przyszłym tygodniu. Kiedy wejdę do szatni, będę taki jak zawsze. To, że podpisałem kontrakt z "Los Blancos", nie oznacza, że się zmienię. Dalej będę pomagać moim kolegom, sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim, którzy tego potrzebują - zaznaczył.

Młody obrońca w przyszłym sezonie pozostanie na wypożyczeniu w swoim poprzednim klubie. Z "Królewskimi" związał się umową do 30 czerwca 2021 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 1032 dni
Ilość komentarzy: 1224
Oceny: +8046
Kibicuje:
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
03.08.2015 / 19:32:22
Licze, że będzie drugim Varane'm. Podobnie jak on, przychodzi do klubu w bardzo młodym wieku jako jeden z najlepszych obrońców w swojej kategorii wiekowej. Pepe ma już swoje lata, a i Ramos ma już 29 lat. Więc w przyszłości może stworzyc z Varane'm świetny duet stoperów na lata ;)

Tabela