Real rozbił beniaminka, trzy gole Ronaldo

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 18:22, Komentarzy: 7

0
7

Deportivo Alaves Vitoria przegrało u siebie z Realem Madryt 1:4 (1:2) w drugim sobotnim spotkaniu 10. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio de Mendizorroza gospodarze nieoczekiwanie prowadzili po trafieniu Brazylijczyka Deyverson, ale jeszcze przed przerwą straty z nawiązką odrobił Cristiano Ronaldo.

Po zmianie stron kibice długo nie oglądali kolejnych bramek i dopiero w końcówce sukces grupowych rywali Legii Warszawa z Ligi Mistrzów przypieczętował efektownym lobem Alvaro Morata oraz ponownie Ronaldo, kompletując tym samym hat-tricka.

Dorobek Portugalczyka mógł być bardziej okazały, ale zmarnował w drugiej połowie rzut karny. "Królewscy" po trzeciej z rzędu wygranej zostali samodzielnymi liderami tabeli. Beniaminek z Kraju Basków doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i jest na trzynastym miejscu w klasyfikacji.