Real Sociedad pewnie wygrał w Maladze

imagestockdesign/Shutterstock
Malaga CF uległa u siebie Realowi Sociedad San Sebastian 0:2 w ostatnim spotkaniu 18. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio La Rosaleda gole dla gości padły w drugiej połowie. Pięć minut po zmianie stron, po szczęśliwie wykonanym rzucie wolnym, do siatki miejscowych piłkę skierował Inigo Martinez, a niespełna kwadrans później z bliska Carlosowi Kameniemu nie dał szans Juanmi.

Dzięki dziesiątej wygranej w sezonie zespół z Kraju Basków awansował na piątą pozycję w tabeli. Podopieczni Eusebio Sacristana tracą już tylko dwa punkty do czwartego w klasyfikacji Atletico Madryt.

Drużyna z Andaluzji doznała natomiast trzeciej z rzędu, a zarazem siódmej w bieżących rozgrywkach porażki i pozostała na trzynastej lokacie.