betclic

"Real to najbardziej niecierpliwy klub na świecie"

Ostatnia aktualizacja: 31/07/15 13:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Paul Blank, wikicommons

Rafael van der Vaart opisał Real Madryt jako najbardziej niecierpliwy klub na świecie. Jest jednak szczęśliwy, że mógł w nim grać - informuje ESPN.

- Jestem dumny, że mogłem spędzić tam dwa lata. Grałem dla drużyny, zdobywałem gole - powiedział pomocnik.

Holender, który obecnie wrócił do Primera Division jako zawodnik Realu Betis, na Santiago Bernabeu przeniósł się w sierpniu 2008 roku. Szkoleniowcem "Królewskich" był wtedy Bernd Schuster, a prezesem klubu Ramon Calderon. W ciągu kilku miesięcy obaj opuścili jednak zespół.

Van der Vaart cały czas walczył, aby udowodnić swoją wartość Manuelowi Pellegriniemu i Juande Ramosowi, jednak w 2010 roku przeniósł się do Tottenhamu. Jak sam stwierdził, był już zmęczony niekończącymi się próbami udowodnienia swojej wartości.

- Jeśli niczego nie wygrasz w Madrycie, uważa się to za wielką porażkę. Jest to zdecydowanie najbardziej niecierpliwy klub na świecie. Jeśli przegrasz mecz, jest to traktowane jak koniec świata - zaznaczył.

Pomocnik przyznał w lipcu, że opuszczenie Tottenhamu było najgłupszą decyzją, jaką podjął w swojej karierze. Skrytykował również Real za to, jak potraktował Ikera Casillasa.

- To smutne. Wiele tam osiągnął, a oni nie okazali należnego mu szacunku. Mam nadzieję, że w Porto udowodni, że nadal jest dobry - podkreślił.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela