Real w finale Klubowych Mistrzostw Świata! [VIDEO]

Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Real Madryt awansował do finału Klubowych Mistrzostw Świata. "Królewscy" w półfinale tego turnieju wygrali z meksykańskim Clubem America 2:0.

Od samego początku mecz toczył się w sennej atmosferze. Przewagę miał Real, ale długo z jego ataków nie wynikało nic konkretnego. Pierwszego gola strzelił Karim Benzema, który trafił do siatki w doliczonym czasie pierwszej połowy. Francuz wykorzystał kapitalne podanie Toniego Kroosa.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Nadal inicjatywę posiadali "Królewscy", którzy nie potrafili udokumentować swojej przewagi. Dopiero w doliczonym czasie gry wynik ustalił Cristiano Ronaldo. Ostateczna decyzja o uznaniu gola zapadła po analizie powtórki telewizyjnej.

Finałowym rywalem Realu będzie japońska Kashima Antlers. Mecz odbędzie się w niedzielę. Początek o 11:30 czasu polskiego.

Real Madryt - Club America 2:0