Real się męczył, ale wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata. Trzy gole Ronaldo! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 18/12/16 14:11, Komentarzy: 42

0
42

Real Madryt wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata. "Królewscy" w finale pokonali po dogrywce japońską Kashimę Antlers 4:2.

Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem. Real objął prowadzenie już w 9. minucie gry. Luka Modrić oddał strzał z linii pola karnego. Bramkarz Kashimy odbił piłkę wprost pod nogi Karima Benzemy, który nie miał problemów z wpakowaniem jej do pustej bramki.

Później wypadki przybrały niespodziewany obrót. Skazywani na pożarcie piłkarze Kashimy, wyrównali jeszcze w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisał się Gaku Shibasaki, który wykorzystał błąd Raphaela Varane'a. Naprawdę sensacyjnie zrobiło się w drugiej połowie. W 52. minucie Shibasaki po raz drugi pokonał Keylora Navasa. Tym razem Japończyk popisał się precyzyjnym strzałem zza pola karnego.

Japończycy cieszyli się z prowadzenia tylko siedem minut. W polu karnym sfaulowany został Lucas Vazquez, a jedenastkę na gola zamienił Cristiano Ronaldo.

Żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W końcówce drugiej połowy groźniej atakowali Japończycy, ale żadna z ich akcji nie zakończyła się golem.

W dogrywce kolejny raz klasę potwierdził Ronaldo. W 97. minucie gwiazdor Realu wykorzystał podanie Benzemy i silnym uderzeniem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Portugalczyk ustalił wynik meczu w 104. minucie, gdy przejął piłkę po nieudanym strzale Toniego Kroosa i wbił ją do siatki.

Real ten rok zakończył z trzema międzynarodowymi trofeami. Piłkarze Zinedine'a Zidane wygrali Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa Świata.

18.12.2016 / 17:23:25
Realikowi słabo szło to dostali karnego zeby Ronaldzik mogl sie spuszczac wieczorem no i tak to wyglada. Poza tym brak zoltej kartki dla Ramosa widac po ktorej stronie był sędzia a w 11 na 12 trudno sie bardzo gra.
FanFootball
Zarejestrowany od: 1576 dni
Ilość komentarzy: 1756
Oceny: +13045
Manchester United Eintracht Frankfurt
18.12.2016 / 16:30:46
Najlepsza sytuacja w meczu była gdy sędzia juz wyciągał żółta kartkę dla Ramosa ale chyba w tym momencie przypomniał sobie ze byłaby to jego druga żółta i powoli schował ją sportowemu do kieszeni. Brawo dla Japończyków cały mecz grali przeciwko 12 zawodnikom a i tak długo walczyli
NikeR9
Zarejestrowany od: 582 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +476
18.12.2016 / 16:16:12
Jako fan Realu muszę powiedzieć, że CR7 w 90 minutach zagrał mecz traaagiczny. Po prostu żenujący. Znowu ogólny obraz jego gry ratują bramki, ale ślepe patrzenie na jego statystyki bez kontekstu jest idiotyczne. Wybranie go MVP spotkania jest śmieszne. Dzisiaj absolutnie najlepszy był Benzema, który zagrał znakomicie jako rozgrywający i jako napastnik.
Klub z Japonii pokazał bardzo fajną piłkę i sporo indywidualności. Wielkie brawa dla nich.
realfan1989
Zarejestrowany od: 185 dni
Ilość komentarzy: 828
Oceny: -1801
18.12.2016 / 17:07:30
Napastnika rozlicza sie z bramek , mam pytanie do wszystkich kibicow realu I barcy , wolelibyscie zeby Kiwali po 5-6 obroncow , pinkie podawali , a na koniec druzyny by przegrywaly po pieknych meczach waszych gwiazdeczek , ja wole jak ronaldo nic nie robi caly mecz a w odpowiedniej chwili strzela 3 bramy dajace puchar czy zwyciestwo nad atletico , albo remontade z wolfsburgiem , ronaldo wie co robi I ma w dupie to co myslicie Bo na te vehicle jest nsjlepszym pilkarzem I strzelcem w historii ligii mistrzow . Dziekuje
NikeR9
Oceny: +476
18.12.2016 / 17:30:35
Super, świetnie. Czyli jak pierdoli totalnie całe 90 minut to mam mówić, że zagrał dobrze bo strzelił bramkę z karnego? Jego gra w regulaminowym czasie była wręcz komiczna.
A fakt, że on wciąż podchodzi do wolnych to po prostu słaby żart. KAŻDY jego strzał ląduje w murze. Czy jemu nie jest wstyd? Naprawdę powinien oddać komuś innemu wolne. I dziwi mnie, że Zidane mając taki autorytet cacka się z nim jak z kapryśnym dzieckiem.
mqwer
Zarejestrowany od: 558 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +666
18.12.2016 / 16:38:20
Zgadzam się Ronaldo już od dawna ratują tylko statystki a gra jest po prostu żałosna
ADeHaDe''
Zarejestrowany od: 30 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +36
Legia Warszawa Polska Real Madryt
18.12.2016 / 16:08:06
Brawa dla Realu za wywalczenie kolejnego trofeum ale też wielki szacunek dla Japończyków za walkę.
slowik68
Zarejestrowany od: 59 dni
Ilość komentarzy: 589
Oceny: +5701
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Barcelona Zagłębie Sosnowiec
18.12.2016 / 16:00:01
Gratulacje dla Realu i jeszcze większe gratulacje dla Kashimy za determinacje i dobry futbol.
Mati 09
Zarejestrowany od: 694 dni
Ilość komentarzy: 3004
Oceny: +14435
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
18.12.2016 / 15:50:34
Ramos powinien wylecieć z boiska przed dogrywką ale oczywiście Real nie może grać w osłabieniu.
realfan1989
18.12.2016 / 15:46:06
Real najlepszym klubem na swiecie a Ronaldo pilkarzem, a Barcelona to tylko zwykly klub jak sama nazywa mowi :) jeszcze z pilka do siatkowki na herbie , dzis czuje remis z espanyolem :)
18.12.2016 / 15:23:02
Przede wszystkim wielkie uznanie dla japońskiego klubu za determinację i chwilę grozy jaka zapewnili królewskim. Postawili się na poziomie i potrafili konstruować ładne i groźne akcje. Szacuknek. Jednak nie sądziłem, że Real przegra, bo tak być nie mogło. Ronaldo blado, jak w większości przypadków ostatnio, brak walki, powrotów, kiepsko podawał czasami, kiepsko dryblował, jednak przebłysk geniuszu jakim niewątpliwie jest dał o sobie znać. Widać aż nadto brak Walijczyka na skrzydle oraz brak formy Casemiro i Modricia. Jeśli powrócą, to będzie pogrom.
mateo89
Zarejestrowany od: 162 dni
Ilość komentarzy: 1936
Oceny: +13563
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
18.12.2016 / 15:20:30
Złota naszywka wraca na pierś koszulek Realu Madryt, brawo!
mateo89
18.12.2016 / 15:23:09
P. S. Brawo dla Japończyków, świetny mecz, godny finału Klubowych Mistrzostw Świata. Kashima Antlers życzę Wam sukcesów!
GdynianiN
Zarejestrowany od: 44 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +110
Arka Gdynia Polska Real Madryt
18.12.2016 / 15:18:52
Real się męczył ale jednak pokazał wyższość piłki Europejskiej co do CRa może chodzić cały mecz ale wystarczy chwila nieuwagi i potrafi pokarać przeciwnika.Co do Japończyków pokazali się z bardzo dobrej strony ale wydaje mi się że jednak w dogrywc troch brakło sił.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 903 dni
Ilość komentarzy: 1073
Oceny: +7083
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
18.12.2016 / 15:18:09
Dobry rok dla Realu, ale również niesamowity rok dla Kashimy. Japończycy sensacyjnie zostali mistrzem Japonii pokonując faworyzowaną Urawę, jako pierwszy w historii azjatycki zespół awansowali do finału KMŚ eliminując Atletico Nacional i doprowadzili do dogrywki w finale z Realem, grając po prostu świetnie. Brawa dla Realu za tytuł i Ronaldo za hat-tricka, ale Wielki, wielki szacunek dla Japończyków
viper231
Zarejestrowany od: 958 dni
Ilość komentarzy: 324
Oceny: -2213
18.12.2016 / 15:05:32
i złoty znaczek za kmś wraca na właściwe miejsce ależ bordowi maja ból dupy z cr mvp turnieju
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 734 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40061
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
18.12.2016 / 14:40:26
Brawo Real!!! Zasłużone zwycięstwo! Jesteśmy najlepszym klubem świata!
SX997
Zarejestrowany od: 667 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +87
AS Roma Polska Porto Real Madryt FC Barcelona
18.12.2016 / 14:36:59
Brawo dla Japończyków, którzy wbrew wszystkim spekulowaniom, nie odstawali zbytnio od Realu!
18.12.2016 / 14:34:22
Japończycy nie dali się łatwo:) fajnie się ten mecz oglądało. Brawo Ronaldo :)
18.12.2016 / 14:30:03
Hala dzieci, zasłaniają się Barcą, że niby Barcelonie sędziowie pomagają? Nie, pamiętam kiedy ostatnio sędzia pomógł Barcie, raczej Realowi sędziowie cały czas pomagają, np jak Real przegrywa sędzia dolicza 5 minut, Realowi sędziowie tyle kartek nie dają co innym zespołom, np dzisiaj ewidentne czerwo dla Ramosa. Real, powinien mieć ksywkę Uefa Madryt. Zaraz, pewnie dostanę minusy za prawdę od Hala Dzieciaków. Pozdrawiam, kibiców Realu którzy mają ból dupy, za prawdę samą w sobie.
Konradoo
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +469
Brazylia Lazio Rzym Real Madryt Deportivo La Coruña Motor Lublin
18.12.2016 / 16:12:23
A jak pedale wygraliscie swój trzeci kurwa trzeci puchar lm?Sędzia was przepchal do finału,największy skandal w historii lm.I wy się kurwa tym chwalicie?Wasi piłkarze są cały czas oskarzani i przekręty,wasz najlepszy piłkarz jest nasterydowanym smieciem.Mam nadzieje ze go w końcu wezmą pod lupę i się nim zajmą,marit piłki nożnej.
radzik834
Zarejestrowany od: 1070 dni
Ilość komentarzy: 941
Oceny: +6653
Arsenal Londyn Real Madryt
18.12.2016 / 15:06:02
Nie tak dawno! Kojarzysz mecz Barca-Sociedad, warto zobaczyć nieuznanego podwójnego gola dla San Sebastian