Real wygrał u siebie z Napoli. Powrót Milika na boisko!

Vlad1988/Shutterstock
Real Madryt wygrał 3:1 z SSC Napoli na Santiago Bernabeu w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Goście już w ósmej minucie wyszli na prowadzenie. Strzelcem gola był Lorenzo Insigne. Włoch popisał się zaskakującym i precyzyjnym strzałem z dystansu po doskonałym zagraniu Marka Hamsika.

Jedenaście minut później mieliśmy już remis. Daniel Carvajal dośrodkował w pole karne, a Karim Benzema strzałem głową pokonał Reinę.

W pierwszej połowie to "Królewscy" mieli przewagę, lecz byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywali - dwie świetne okazje zmarnował Karim Benzema.

Gospodarze drugą odsłonę zaczęli od mocnego uderzenia. Cristiano Ronaldo wpadł z piłką w pole karne, wycofał do Toniego Kroosa, a ten mierzonym strzałem pokonał golkipera rywali.

Chwilę później mieliśmy już 3:1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Casemiro, który popisał się przepięknym uderzeniem z dystansu zza pola karnego.

W 75 minucie spotkania boisko opuścił Piotr Zieliński. Dziewięć minut później na murawie zameldował się natomiast Arkadiusz Milik. To jego pierwsze spotkanie od czasu, gdy w październiku ubiegłego roku doznał poważnej kontuzji kolana.

Real Madryt ostatecznie pokonał Napoli 3:1.