betclic

Rebrow: Było wiele powodów porażki

Ostatnia aktualizacja: 20/10/16 17:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. photo-oxser/Shutterstock

Dynamo Kijów przegrało u siebie z Benfiką Lizbona 0:2 w meczu grupy B Ligi Mistrzów. Serhij Rebrow, trener ukraińskiej drużyny, powiedział, że gol stracony na początku popsuł jego plan na te spotkanie. 

- Trudno powiedzieć dlaczego przegraliśmy. Nie potrafię wskazać jednego powodu. Było ich wiele - powiedział Rebrow, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA. 

- Oczywiście gol stracony na początku spotkania zawsze popsuje ci plan na mecz. Część zawodników była zmęczona pod koniec, ponieważ spotkanie było rozgrywane na dużej intensywności. Jednak stwarzaliśmy sobie sytuacje i byliśmy bliscy strzelenia gola - stwierdził.

- Chciałbym przypomnieć, że to jest najwyższy poziom. Każdy zespół, nawet po udanych okresach, jak my mieliśmy w ostatnich dwóch latach, potrzebuje świeżej krwi. Potrzebujemy nowych zawodników, którzy podniosą motywację i rywalizację w składzie. Zamierzamy zimą zabrać na obóz naszych młodych i utalentowanych zawodników. Widzimy w nich przyszłość - zaznaczył.

Liderem grupy jest SSC Napoli z sześcioma zdobytymi punktami. Jedno "oczko" mniej ma Besiktas, a dwa mniej Benfica. Tabelę zamyka z remisem i dwiema porażkami zespół z Kijowa.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 341 dni
Ilość komentarzy: 7533
Oceny: +21214
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
20.10.2016 / 21:21:54
No nie ma to jak się potknać zaraz na początku meczu. :(