betclic

Redknapp: Czy Hodgson wie, co jest najlepsze dla Anglii?

Ostatnia aktualizacja: 11/06/16 14:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Harry Redknapp skomentował sytuację reprezentacji Anglii przed jej pierwszym meczem w EURO 2016. Doświadczony szkoleniowiec zastanawia się, czy selekcjoner Roy Hodgson na pewno wie, co jest najlepsze dla jego drużyny.

W meczach towarzyskich przed mistrzostwami Europy reprezentacja Anglia grała w systemie 4-4-2. Wcześniej Hodgson wykorzystywał również inne ustawienia - 4-2-3-1 oraz 4-3-3.

- Nie jestem pewien, czy Roy Hodgson wie, jakie jest najlepsze ustawienie dla reprezentacji Anglii. W ostatnim czasie za dużo kombinowaliśmy. Pewnie zaczniemy od 4-4-2 z diamentem w drugiej linii - mówi Redknapp.

- Harry Kane jest najlepszym napastnikiem w Premier League. To fantastyczny napastnik. Musi grać. Widzę go z przodu razem z Waynem Rooneyem i Dele Alim - dodaje były menedżer Tottenhamu.

Anglicy w pierwszej kolejce fazy grupowej zagrają z Rosją. Potem czekają ich jeszcze mecze z Walią i Słowacją.

- Grupa jest wymagająca, ale istnieją znacznie trudniejsze. Wystarczy spojrzeć na kogo trafiła Irlandia Północna - zagra z Niemcami, Ukrainą i Polską. Nie sądzę, żebyśmy mogli narzekać na naszych rywali - komentuje Redknapp.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
zx
Zarejestrowany od: 558 dni
Ilość komentarzy: 208
Oceny: +3414
11.06.2016 / 15:58:13
Redknapp'a chyba trochę boli, że to nie on został trenerem Anglii. Moim zdaniem te mistrzostwa zdecydują o losie Hodgson'a, jeżeli skończy się klęską i blamażem, jak to już bywało Anglicy poszukają nowego trenera.