Remis Ajaksu z Feyenoordem w hicie ligi holenderskiej

Ostatnia aktualizacja: 23/10/16 16:46, Komentarzy: 1

0
1

Feyenoord Rotterdam zremisował u siebie z Ajaksem Amsterdam 1:1 (0:1) w szlagierowym niedzielnym spotkaniu 10. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Na De Kuip prowadzenie dla gości uzyskał dziesięć minut po przerwie Duńczyk Kasper Dolberg. Wyrównał pięć minut przed końcem Dirk Kuyt.

Zespół z portowego miasta stracił w ten sposób pierwsze punkty w tym sezonie, ale zachował pozycję lidera tabeli.

Aktualni wicemistrzowie Holandii zremisowali po raz drugi w bieżących rozgrywkach i pozostali na drugim miejscu w klasyfikacji. Obie drużyny nadal dzieli pięć punktów.