Remis Besiktasu z Napoli, Zieliński wszedł z ławki

Vlad1988/Shutterstock
Besiktas JK zremisował przed własną publicznością w spotkaniu czwartej kolejki grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów z włoskim SSC Napoli 1:1 (0:0). Dla czarno-białych jest to już trzeci podział punktów w tych rozgrywkach.

Pierwszego gola w starciu na Vodafone Arena zdobył w 79. minucie rywalizacji z rzutu karnego doświadczony Ricardo Quaresma. Natomiast do wyrównania doprowadził na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry Marek Hamsik.

Po 4. seriach gier Besiktas, który nie zanotował jeszcze na swoim koncie porażki, plasuje się w tabeli grupy B na drugim miejscu. Natomiast SSC Napoli z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje pierwszą lokatę.

Warto zaznaczyć, że w 81. minucie na placu gry zameldował się reprezentant Polski, Piotr Zieliński. Dla byłego gracza Udinese Calcio, który na Stadio San Paolo przeniósł się w lecie bieżącego roku za niemal dwanaście milionów euro, był to trzeci występ w tegorocznej edycji Champions League.