Remis Bordeaux, pierwszy gol Lewczuka w Ligue 1! [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Girondins Bordeaux zremisowało na wyjeździe z En Avant Guingamp 1:1 w trzynastej kolejce ligi francuskiej. Swojego premierowego gola w Ligue 1 strzelił Igor Lewczuk.

Polski obrońca otworzył wynik spotkania w 22 minucie - zdobył bramkę po uderzeniu głową.

To pierwsze trafienie naszego zawodnika w Ligue 1. Igor Lewczuk latem tego roku przeszedł z Legii Warszawa do Girondins Bordeaux za milion euro. W tym sezonie dla francuskiej drużyny 31-letni defensor wystąpił już w trzynastu spotkaniach.

Gospodarze wyrównali w samej końcówce - Jimmy Briand w 94 minucie - a wcześniej rzutu karnego dla "Żyrondystów" nie wykorzystał Jeremy Menez.

Girondins Bordeaux po remisie w ligowej tabeli zajmuje siódme miejsce - 20 punktów. Guingamp ma o dwa punkty więcej i plasuje się dwie pozycje wyżej.
Źródło: własne/Twitter