Remis Bordeaux z Olympique Marsylia

Fantafluflu, wikipedia
Girondins de Bordeaux zremisowało na własnym stadionie 1:1 z Olympique Marsylia w ostatnim spotkaniu 19. kolejki Ligue 1. Dla gości był to dziewiąty mecz z rzędu bez porażki.

Pierwszego gola drużyna z Marsylii zdobyli w 56. minucie gry. Abdelaziz Barrada dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a Cedrica Carrasso strzałem głową pokonał Jacques Alaixys Romao. Dla 31-letniego piłkarza było to pierwsze trafienie w tym sezonie.

Minutę później znów był remis. Wahbi Khazri otrzymał prostopadłe podanie od Enzo Crivelliego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, pokonał Steve'a Mandandę. Dla 24-letniego pomocnika był to czwarty gol w bieżących rozgrywkach.

Po remisie, Olympique Marsylia zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Drużyna z Bordeaux jest na czternastej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem "Żyrondystów" w Ligue 1 będzie Montpellier. Spotkanie odbędzie się 9 stycznia. Dzień później Marsylczycy zmierzą się z Guingamp.