Remis Cagliari w Livorno, cały mecz Salamona

Paolo Bona/Shutterstock
Piłkarze Livorno Calcio zremisowali u siebie z Cagliari Calcio 1:1 (0:1) w sobotnim spotkaniu osiemnastej kolejki włoskiej Serie B. W ekipie gości cały mecz zaliczył Bartosz Salamon.

Zawody na Stadio Armando Picchi rozpoczęły się po myśli gości, bowiem już trzeciej minucie prowadzenie zapewnił im celnym strzałem Brazylijczyk Diego Farias. Wyrównał cztery minuty po zmianie stron Daniele Vantaggiato.

Ekipa z Toskanii uratowała w ten sposób piąty w bieżących rozgrywkach remis i jest na dwunastym miejscu w tabeli.

Zespół z Sardynii natomiast po raz czwarty w tym sezonie podzielił się punktami z rywalami i jest na prowadzeniu w klasyfikacji. W niedzielę pozycję lidera może odebrać mu jednak drużyna FC Crotone.