Remis Eintrachtu Franfurt z Werderem

ninopavisic/Shutterstock
Eintracht Frankfurt zremisował u siebie z Werderem Brema 2:2 w piątkowym meczu 28. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Goście po pierwszej połowie byli na dwubramkowym prowadzeniu. Wynik otworzył Zlatko Junuzovic, a drugiego gola strzelił Fin Bartels. Druga połowa należała jednak do gospodarzy. Kontaktową bramkę tuż po przerwie zdobył Mijat Gacinovic. Wyrównał w 73. minucie Marco Fabian, który wykorzystał rzut karny.

Podopieczni Nikoa Kovaca zajmują siódme miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 38 punktów. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Borussią Dortmund.

Natomiast zespół prowadzony przez Alexandera Nouriego plasuje się na 10. pozycji ze zdobytymi 36 „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie Hamburger SV.