Remis Interu, kosmiczna parada Handanovicia [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16/01/16 17:33, Komentarzy: 5

11
5

Inter Mediolan zremisował na wyjeździe z Atalantą Bergamo 1:1 w spotkaniu 20. kolejki włoskiej Serie A.

Publiczność zgromadzona na Stadio Atleti Azzurri d'Italia pierwszego gola obejrzała w 17. minucie gry. Wówczas na prowadzenie wyszli gospodarze, a piłkę do własnej siatki skierował niefortunnie Jeison Murillo.

Radość miejscowych kibiców nie trwała jednak długo. Osiem minut później Rafael Toloi zanotował trafienie samobójcze, próbując wybić futbolówkę z własnego pola bramkowego.

Mediolańczycy mogli to spotkanie kończyć nawet bez punktu, ale od porażki ustrzegł ich bramkarz. Samir Handanović popisał się taką oto interwencją:

Podopieczni Roberto Manciniego zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Serie A, posiadając 40 punktów. Atalanta zgromadziła 25 "oczek" i plasuje się na jedenastej pozycji.

W następnej kolejce "Nerazzurri" podejmą na własnym stadionie Carpi FC. Zawodnicy Edoardo Rei zagrają z kolei z Frosinone Calcio.