Remis Lazio z Milanem na Stadio Olimpico

Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
W poniedziałkowym meczu kończącym 24. kolejkę włoskiej Serie A Lazio Rzym zremisowało 1:1 z Milanem, chociaż do 84. minuty wygrywało 1:0.

Pierwszy gol na Stadio Olimpico kibice zobaczyli dopiero w 45. minucie. Wtedy to bramkarz Milanu Gianluigi Donnarumma faulował Ciro Immobile w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Lucas Biglia i pewnym strzałem przy słupku wyprowadził rzymian na prowadzenie.

W drugiej połowie, może poza próbą Immobile, nie oglądaliśmy wielu ciekawych akcji. Dopiero w 85. minucie Jose Sosa dograł do Suso, który zgrabnie minął obrońców rywali i pokonał Thomasa Strakosha.

Po tym pojedynku oba zespoły utrzymały swoje pozycje - Lazio zajmuje 6., a Milan 7. lokatę.