Remis Liverpoolu z Tottenhamem na Anfield

Ostatnia aktualizacja: 02/04/16 20:51, Komentarzy: 1

0
1

Liverpool FC zremisował przed własną publicznością z Tottenhamem Hotspur 1:1 (0:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 32. kolejki angielskiej Premier League.

Na Anfield Road prowadzenie dla gospodarzy uzyskał sześć minut po przerwie Brazylijczyk Coutinho, wykorzystując świetne zgranie od Daniela Sturridge'a. Wyrównał dwanaście minut później strzałem z pola karnego Harry Kane.

"The Reds" po dziewiątym podziale punktów w tym sezonie są na dziewiątej pozycji w tabeli. "Koguty" natomiast po jedenastym remisie w bieżących rozgrywkach umocniły się na pozycji wicelidera klasyfikacji.