Remis Napoli z Palermo, asysta Piotra Zielińskiego [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
SSC Napoli zremisowało z US Citta di Palermo 1:1 w meczu 22. kolejki Serie A. W barwach ekipy gospodarzy wystąpił Piotr Zieliński.

Na Stadio San Paolo pierwsi gola strzelili przyjezdni. Już w 6. minucie spotkania Ilija Nestorowski strzałem głową pokonał Pepe Reinę.

Podopieczni Maurizio Sarriego na trafienie rywali odpowiedzieli dopiero w 66. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Dries Mertens, a przy golu Belga asystował Piotr Zieliński.

Reprezentant Polski mecz rozpoczął na ławce rezerwowych i na placu gry pojawił się w 54. minucie zmieniając Allana.

Piłkarze US Citta di Palermo kończyli w dziesiątkę, ponieważ w 90. minucie czerwoną kartką został ukarany Edoardo Goldaniga.

SSC Napoli plasuje się obecnie na trzecim miejscu w tabeli Serie A. Drużyna "Rosanero" zajmuje z kolei dziewiętnastą pozycję.