Remis Olympique Marsylii z Ajaccio

goldenbembel, wikipedia
Piłkarze Olympique Marsylia zremisowali u siebie z drużyną GFC Ajaccio 1:1 (1:1) w trzecim niedzielnym spotkaniu osiemnastej kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade Velodrome miejscowi po niespełna dwudziestu minutach gry musieli odrabiać straty, po tym jak rzut karny wykorzystał Kameruńczyk Jacques Zoua.

Osiem minut przed przerwą wyrównał jednak Michy Batshuayi. Dla Belga było to już jedenaste trafienie w tym sezonie. Więcej o jedno na swoim koncie ma tylko Szwed Zlatan Ibrahimović.

Po zmianie stron gospodarze musieli radzić sobie w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Marokańczyka Abdelaziza Barrady, ale mimo tego zdołali utrzymać remis do końcowego gwizdka arbitra. Ekipa z południa Francji zajmuje po takim rozstrzygnięciu dziewiąte miejsce w tabeli, natomiast drużyna Korsyki z trzema punktami mniej jest szesnasta.