Remis Realu, Ronaldo zmarnował karnego [VIDEO]

Real Madryt zremisował na wyjeździe 1:1 z Malagą CF w spotkaniu 25. kolejki ligi hiszpańskiej. Goście przerwali swoją serię czterech zwycięstw z rzędu.

Dla Portugalczyka było to 22. trafienie w tym sezonie w lidze. 31-letni piłkarz trzy minuty później mógł zdobyć drugą bramkę, ale kameruński golkiper obronił jego strzał z rzutu karnego.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 67. minucie gry. Welington dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, a do bramki skierował ją niepilnowany w polu karnym Raul Albentosa.

Po remisie Real zajmuje drugie miejsce w tabeli. Ma już dziewięć punktów straty do lidera, FC Barcelony. Malaga jest na dziesiątej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem drużyny prowadzonej przez Zinedine'a Zidane'a będzie Atletico Madryt. Derbowe spotkanie rozegrane zostanie 27 lutego na Estadio Santiago Bernabéu.