Remis Sassuolo z Torino, 90 minut Glika

Piłkarze Torino FC zremisowali na wyjeździe w meczu 20. kolejki włoskiej ekstraklasy z US Sassuolo 1:1 (1:1). Dla turyńskiej drużyny to piąty podział punktów w obecnie trwającym sezonie ligowym.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelili goście. Na listę strzelców wpisał się Andrea Belotti, który wykorzystał świetną kontrę swojego zespołu i z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki US Sassuolo.

Przyjezdni nie cieszyli się jednak zbyt długo z prowadzenia. Do wyrównania doprowadził bowiem już w 40. minucie Francesco Acerbi. 27-letni Włoch strzałem z czterech metrów pokonał bezradnego w tej sytuacji Salvadora Ichazo. Po zmianie stron wynik nie uległ już zmianie.

Reprezentant Polski, Kamil Glik rozpoczął środową rywalizacje w wyjściowym składzie i na placu gry przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut. Dla byłego stopera Piasta Gliwice był to już dziewiętnasty mecz w bieżącym sezonie ligowym.